xts + Góra Kalwaria 2007 + Powered by Web Page Maker V2



........................................................................................................................

Katechezy odbywają się w sali domu parafialnego przy ul. Sajny 2 (pod kancelarią).
Obowiązuje zawsze obecność na jednym spotkaniu w tygodniu (do wyboru).
........................................................................................................................

Podstawy przygotowania:
1. Msza święta niedzielna /np. o 11.00 na Górce; w pierwszą niedzielę miesiąca msza św. dla młodych o 11.00 na Górce (msza obowiązkowa dla wszystkich kandydatów do sakramnetu bierzmowania)/
2. Regularna comiesięczna spowiedź
3. Osobista codzienna modlitwa, lektura Pisma Świętego
4. Obecność na spotkaniach: katechezach oraz w małych grupach
5. Rekolekcje adwentowe
6. Rekolekcje wielkopostne
7. Wielki Czwartek, Piątek i Sobota
8. Świadectwo życia
........................................................................................................................

Grupa I roku

ZAPISY NA I ROK PRZYGOTOWANIA na pierwszych spotkaniach 26 lub 28 września.
Formularz szczegółowy - do pobrania - do oddania do 14 października. Formularz przeznaczony jest dla zgłoszonych już osób - nie jest formularzem zgłoszeniowym (pamiętaj o tym, żeby napisać na nim swoje uzasadnienie przystąpienia do przygotowania do bierzmowania - najszczerzej jak potrafisz, za co z góry dzięki. xTomek).

katechezy tygodniowe w sali domu parafialnego przy kancelarii
(spotkanie trwa max. 1 godzinę)
(od 8 paźdzernika) (do wyboru jedno w tygodniu):
poniedziałki 19.
srody 18.


Rozmowa kwalifikacyjna: Czerwiec 2013
Składka organizacyjna: 20 zł - do końca listopada! (przeznaczone na pomoc ubogim oraz organizację przygotowania np. koncerty, rekolekcje etc.)

........................................................................................................................

Grupa II roku

katechezy w sali domu parafialnego
(czas trwania max. 1 godzina)
(do wyboru jeden termin w tygodniu):
poniedziałek godz. 18.
środa godz. 19.


Rozmowa kwalifikacyjna: Marzec 2013
Składka organizacyjna: 30 zł - do końca listopada!!! (przeznaczone na pamiątki przyjęcia sakramentu, upominek dla ks. Biskupa oraz na organizację liturgii sakramentu)
    

                                                       


                                       Wszystkim Kandydatom życzę dużo gorliwości
                                                               i z serca błogosławię :)

                                                                        ks. Jakub 

                                                                                                                                                              
archiwalne:




Bierzmowanie - rok 2013/2014
........................................................................................................................

Przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży szkoł średnich odbywa się w cyklu dwuletnim. Rozpoczyna się jesienią w pierwszej klasie, a kończy wiosną w klasie drugiej. Po pół roku zamiast 2 katechez miesięcznie, są 1 katecheza oraz 1 spotkanie w małej grupie dzielenia. Przygotowanie prowadzi ks. Jakub Biernacki MIC wraz z animatorami małych grup.
........................................................................................................................

Przygotowanie do bierzmowania dla osób dorosłych, co roku w okolicach lutego/marca.

Spotkania przygotowujące dorosłych 2013 r.:
Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 20-ty rok życia.
Spotkania w soboty 15.02.2014 oraz 8.03.2014 w godz. 9.30 do ok. 14.00.
Rozmowa kwalifikacyjna, próba przed przyjęceim sakramentu, nabożeństwo pokutne - terminy do uzgodnienia podczas spotkań.
Zapisy na pierwszym spotkaniu.

INFORMACJE DALSZE - TUTAJ
........................................................................................................................

Przypominam, że :
Uczestnicząc na serio w kursie przygotowującym mózna spotkać Boga. Informacja potwierdzona:)

Bieżące informacje
........................................................................................................................


SPOTKANIA GRUPKI - jeden raz w miesiącu

informacja o grupkach zostanie podana w najbliższym czasie, po uzgodnieniu z animatorami.

Czas trwania grupki ok. 1 godz.


AKTUALNE GRUPKI:

ŻEŃSKIE

Małgorzata Głuszek - odbyła się
1.        Chojnowska Izabella
2.        Trejderowska Sandra
3.        Zawadka Ania
4.        Cholewka Julita
5.        Osińska Aneta

Marta Podgórzak (785844998)
środa (30.10) godzina 18.00
1.        Zduńczyk Wiktoria
2.        Szymańska Marta
3.        Kierznowska Aneta
4.        Zyga Iza
5.        Jankowska Paulina
6.        Wasilewska Katarzyna

Paulina Stwaczyk (790335210)
Środa (30.10)
1.        Wiech Martyna
2.        Marcinkowska Asia
3.        Sławińska Karolina
4.        Kłos Ewelina
5.        Soćko Jolanta
6.        Mikus Wioletta
7.        Rybarczyk Sandra


Ela Przygodzka (601719715; elaprzygodzka@op.pl)
Wtorek(29.10) godzina 16.30
1.        Konarzewska Ola
2.        Mokrzanowska Patrycja 
3.        Wasilewska Weronika
4.        Lempkowska Kasia
5.        Owczarek Emilia
6.        Ofiarowska Agata



MĘSKIE

Magda Kowalczyk
Czwartek (31.10) godzina 16.30
1.        Wieprzyński Bartek
2.        Kaliściak Szymon
3.        Szlassa Michał
4.        Makowski Kamil
5.        Kamiński Kuba
6.        Pastucha Mateusz
7.        Wiśniewski Dawid
8.        Przesmysław Durka

Krzysztof Sidor
wtorek  (29.10) godzina 16.30
1.        Bieniasz Daniel
2.        Pałyska Sebastian
3.        Pracz Kuba
4.        Dorosz Damian
5.        Bargieł Michał
6.        Owczarek Damian
7.        Szatkowski Hubert

Magda i Paweł (502213613)                
Środa (30.10) godzina 19.45

1.        Dzwonkowski Maciek
2.        Sebastian Setniewski
3.        Romańczuk Krzysztof
4.        Klepczynski Artur
5.        Jadacki Kacper
6.        Sosnowski Łukasz
7.        Pastusiak Bartosz
8.        Kręt Jan
9.        Gostkowski Dawid